Jak nakupovat

Sortiment DD Technik

O společnosti DD Technik

Naše firma DD Technik s.r.o. se nachází v Jižních Čechách v městečku Velešín ( na hlavní trase České Budějovice ( 20 km od Č.B.) směrem na Dolní Dvořiště.

Nová pobočka a sídlo DD Technik s.r.o., Poděbradská 777/9a, 190 00 PRAHA 9 Vysočany byla zřízena v roce 2009. Pražská prodejna se nachází v areálu ,,Nová Harfa" asi 30m od tramvajové zastávky ,,Podkovářská" směrem k centru.

Podnikání bylo založena ve Velešíně v roce 1992, kdy začalo podnikat v malém pronajatém domku sdružení tří fyzických osob. V počátku se firma zabývala opravou elektronických spotřebičů. Po ročním provozu jsme se díky poptávce zákazníků začali zabývat vývojem a též i výrobou elektroniky - zářivkových předřadníků, různých elektronických modulů a prořezávaček dezénů pneumatik, které stále vyrábíme a zdokonalujeme. V roce 1994 jsme si pronajali větší rodinný dům na okraji města Velešín. I tyto prostory nám již v roce 1997 byly malé, a proto jsme byli nuceni se přestěhovat do nových a podstatně větších prostor na náměstí ve Velešíně. Díky větším prostorám se firma mohla zabývat i obchodem jiných výrobků než sama vyráběla. Dnes již máme v nabídce přes 5000 výrobků a stále sortiment rozšiřujeme. V polovině roku 2007 se firma rozdělila a vznikla tak společnost DD Technik s.r.o.

Pro zákazníky a dodavatele, kteří jsou s námi v kontaktu, je nejdůležitější skutečnost, že jsme firma spolehlivá s dlouhou existencí a kamennými prodejnami. Jako jediná firma v ČR vlastníme certifikát pro výrobu prořezávačů dezénů pneumatik, zářivkových předřadníků atd. Zabýváme se také exportem a importem námi vyráběných výrobků a zboží. Naší specializací je hlavně velkoobchod a maloobchod, import a export. Orientujeme se nejen na koncové zákazníky, pro které každý měsíc připravujeme výhodné akce a balíčky, ale především na montážní firmy a živnostníky z celé ČR, kterým v případě registrace dodáváme zboží za výhodné velkoobchodní ceny.